Четвер, 28.03.2024, 14:40

Головна » 2014 » Травень » 26 » Нарада керівників навчальних закладів вишгородського району
Нарада керівників навчальних закладів вишгородського району

Нарада керівників навчальних закладів району

20 травня 2014 року  відбулася робоча нарада керівників навчальних закладів району, у якій взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації С.Чамро,  завідувач районного методичного кабінету Філоненко Г.В., начальник служби у справах дітей Тимошенко В.М., методисти РМК, регіональний директор ТОВ «Візит» Замуруєв С.П., директори загальноосвітніх та  позашкільних навчальних закладів району.

Директор Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Савчук Л.А. та директор міського центру творчості «Джерело» на базі яких проходила нарада, ознайомили присутніх із здобутками та перспективами розвитку навчальних закладів.

У ході наради були розглянуті питання:

1. Про виконання розпорядження голови Київської Обласної державної адміністрації від 19 березня 2014 року №61 « Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання Київської області та районних державних адміністрацій» у галузі освіти (Чамро С.В., начальник відділу освіти райдержадміністрації).
  2. Про організацію оздоровлення і відпочинку учнів (Тимошенко В.М., начальник служби у справах дітей).
  3. Про організацію гарячого харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які мають статус постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи (Замуруєв С.П., регіональний директор ТОВ « Візит » ).
  4. Про стан впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у практику роботи навчальних закладів району (Жаврук Г.В., методист РМК)
  5. Про організацію інноваційної діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах району (Куніцька С.А., методист РМК)
     ЗАВАНТАЖИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ
  6. Про  закінчення навчального року та проведення святкових заходів у навчальних закладах району (Куніцька С.А., методист РМК)
  7. Про виплату заробітної плати та соціальний захист працівників освіти (Кійко В.М., голова районної ради організації профспілки працівників освіти).
  8. Про створення благодійних фондів у навчальних закладах району (Чамро С.В., начальник відділу освіти райдержадміністрації).

Джерело: http://rmk-vyshgorod.org.ua/news.php?id=396

Переглядів: 805 | Додав: tl | Рейтинг: 0.0/0