П`ятниця, 29.03.2024, 01:44

Цікава інформація

Головна » Статті » Мої статті

В гості до «Легіону»…

22 вересня ліцеїсти 8 та 9 класів разом із класними керівниками завітали в гості до історико-краєзнавчого клубу «Легіон» (Литвинівська ЗОШ І – ІІІ ступенів), керівником якого є А.О.Сологуб.

Учні мали нагоду відвідати експозиційні кімнати, одна з яких має такі  тематичні розділи: «Партизанський рух в Україні», «Остарбайтери», «У боях відстояли Вітчизну», «Димерський партизанський загін». Ліцеїсти дізналися про розвиток партизанського руху на Вишгородщині.

Друга експозиційна кімната є цілісними об'єктом «партизанської землянки», оформленої  у вигляді справжньої землянки часів Другої світової війни.

Члени гуртка «Легіон» продемонстрували  ліцеїстам зразки зброї, які дають уявлення про хід боїв.

На завершення екскурсії легіонери провели ліцеїстів до лісового ДЗОТу, поблизу якого на вогнищі приготували печену картоплю з яйцем.

Від побаченого і почутого учні ліцею отримали приємні враження!

Категорія: Мої статті | Додав: tl (19.10.2015)
Переглядів: 508 | Рейтинг: 0.0/0