Головна Мій профіль Вихід

Неділя, 21.07.2019, 00:41 

 
Технічний ліцей НТУУ "КПІ"
Вишгородської міськради


  Наша адреса: 
                  м. Вишгород 
вул. Симоненка 3а 
інд.07300 
 тел. 22-341
zirka.07@mail.ru
    
Ви увійшли як Гость
Группа "Гості"


Тільки для вас
Категорії розділу
Мої файли [10]
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
  Програма Maple 9, інструкція по використанню програми Освітній портал

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Положення
[ Викачати з сервера (24.3 Kb) ] 31.10.2012, 12:53

Положення про випускників системи довузівської підготовки НТУУ «КПІ», які досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів

1. Загальні положення

1. Провадження освітньої діяльності у системі довузівської підготовки НТУУ «КПІ» (далі СДП) проводиться згідно ліцензії Міністерства освіти і науки серії АВ № 586113, виданої 25.07.2011р.

2. Особам з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу закінчили СДП, для вступу на основі повної загальної середньої освіти до НТУУ «КПІ» для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних напрямах підготовки (у відповідності до листа МОН від 10.11.2010 № 1/9-806) при вступі на відповідний напрям НТУУ «КПІ» додається до 20 балів за результатами підсумкової атестації.

3.  Норма, визначена пунктом 2 цього параграфу, поширюється на випускників СДП обсяг навчальних годин яких складає не менше 150 аудиторних годин та термін навчання – не менше трьох місяців.

4. Додаткові бали є інтегральним показником якості знань з трьох програмних предметів і враховуються тільки у випадку коли всі предмети являються конкурсними при вступі на відповідний напрям підготовки.

2. Порядок нарахування додаткових балів

1. Додаткові бали, які отримують слухачі, що пройшли повний курс навчання на підготовчих курсах НТУУ «КПІ» в 2011-2012 навчальному році, є інтегральним показником якості їх знань з трьох програмних конкурсних предметів Di, що відповідають вибраному напрямку підготовки. Цей показник формується впродовж навчального року, як результат постійного моніторингу Центром тестування та моніторингу знань НТУУ «КПІ» всіх видів навчальних досягнень слухачів.

2. Основним видом самостійної роботи слухачів підготовчих курсів є виконання ними циклу індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету Di. Очний контроль якості знань слухачів з усіх предметів Di здійснюється у формі планових підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР).

3. Загальна кількість додаткових балів Z, які отримує слухач по закінченню навчального року обчислюється за формулою:де  – підсумковий рейтинг слухуча;

Ni  - кількість планових індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з предмету Di;

Mi  - кількість планових підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР) з предмету Di;

Q(k,i) - оцінка (бали), яку отримав слухач за виконання ІАР №k з предмету Di;

P(m,i) - оцінка (бали), яку отримав слухач за виконання ПАКР №m з предмету Di;

Qmax(k,i) - максимальна оцінка (бали), яку можна отримати за виконання ІАР №k з предмету Di; 

Pmax(m,i) - максимальна оцінка (бали), яку можна отримати за виконання ПАКР №m з предмету Di;

i=1-3.

3. Прикінцеві положення

1. ПАКРи проводяться Центром тестування та моніторингу знань у відповідності до Положення про вступні випробування до НТУУ «КПІ».

2.  Апеляції на результати ПАКРів розглядаються згідно Положення про порядок подання і розгляду апеляцій вступників до НТУУ «КПІ».

3. Особи, які без поважних причин не з’явилися на ПАКРи у визначений розкладом час не допускаються до складання випробувань.

4. Перескладання ПАКР не допускається.


ЗАТВЕРДЖЕНО на засіданні Приймальної комісії НТУУ    "КПІ"

ПРОТОКОЛ № 13 від " 10 " листопада 2011 року

Категорія: Мої файли | Додав: tl
Переглядів: 499 | Завантажень: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Пошук

Copyright MyCorp © 2019